گل PVC کد k 153

گل PVC کد k 153 از گلهای دو تیکه و قرینه در فروشگاه کاراکابین است;  این گل را  عموما به صورت قرینه مورد استفاده قرار میدهند. گلهای قرینه عموما در گوشه های درب کابینت و یا کناره های کابینت قرار میگیرند و با توجه به قرینه بودن آنها شکل زیبایی را به محصول نهایی تولید شده می‌بخشند.

گل سقف PVC و گل دیواری PVC از نمونه گل پی وی سی پُر کاربرد در تولید کابینت است; گلهای پی وی سی موجود در فروشگاه کاراکابین را میتوانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید; گل‌های موجود در فروشگاه کاراکابین به دلیل استفاده از بهترین و باکیفت ترین مواد اولیه پی وی سی، انعطاف پذیری بالایی دارد و میتوانید از این محصولات در گوشه ها، زوایا و نقاطی که نیاز به خم کردن گل دارد، مورد استفاده قرار دهید.

موارد مصرف گل pvc

گل پی وی سی به دلیل ماهیت پلاستیکی بودن، ضد آب است و جایگزین مناسبی به جای گل های چوبی و گچ بری شده است; گل پلاستیکی PVC را میتوان در تبلیغات، دکوراسیون و … مورد استفاده قرار داد; همچنین این گلها عموما در انواع دیواری و سقفی تولید و عرضه میگردند; استفاده از این گلها به عنوان وسیله گل تزئینی برای تولید کابینت رو به گسترش است و تولید کنندگان کابینت روشویی و کابینت آشپزخانه ترجیع میدهند از این گلها به جای گلهای چوبی استفاده کنند.

گل PVC کد k 153 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است; این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید; برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: