گل پی وی سی کد k 147

گل پی وی سی کد k 147 گل پلاستیکی و نسبتا بزرگ است و ابعاد آن 11*50 سانتیمتر است. این گل بزرگ معمولا به صورت تکی و به عنوان تاج کابینت یا تاج درب مورد استفاده قرار میگیرد. گل پی PVC کد k 147 گل نرم و انعطاف پذیری است و همچنین مانند تمامی گلهای پی وی سی موجود در فروشگاه کاراکابین قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد. میتوانید از رنگ های مخصوص رنگ آمیزی گل و پلاستیک PVC برای رنگ آمیزی استفاده کنید. حتما قبل از رنگ آمیزی، گل پی وی سی مورد نظر خود را کاملا تمیز کنید تا رنگ به درستی بر روی آن بنشیند. در بخش آموزش ساخت کابینت روشویی در کاراکابین، مقاله مفصلی را جهت آموزش رنگ آمیزی کابینت روشویی قرار خواهیم داد.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 147 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: