گل پی وی سی کد k 144

ساخت کابینت آشپزخانه و کابینت روشویی با استفاده از ورق فومیزه PVC در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است; استفاده از ورق فومیزه پی وی سی به جای ورق های MDF ویژگی هایی را به این کابینت ها افزوده است. قابلیت ضد آب بودن یکی از این ویژگی هاست. گل پی وی سی هم به دلیل پلاستیکی و ضد آب بودن آن، قابل استفاده در تزئینات کابینت پی وی سی است و میتوان محصولات تولید شده با پی وی سی را در محل های خشک تا کاملا مرطوب مورد استفاده قرار دارد. گل پی وی سی کد k 144 نمونه ای از گلهای PVC گروه تولیدی کاراکابین است که استفاده از آن به عنوان گل پلاستیکی و ضد آب کاربرد فراوانی دارد. میتوانید این گل نرم PVC را از فروشگاه کاراکابین خریداری نمایید.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 144 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: