گل پی وی سی کد k 143

طراحی و تولید کابینت با استفاده از ورق فومیزه پی وی سی باعث ضد آب و ضد حشرات شدن کابینت میشود. پلاستیک PVC که در تولید کابینت پی وی سی مورد استفاده قرار میگیرد ذاتا پلاستیکی ضد حشره است و محل مناسبی برای زندگی حشرات موذی نیست. در نتیجه استفاده از آن رو به گسترش است. گل پی وی سی کد k 143 که تصویر آن را در بالا مشاهده میکنید، گل پلاستیکی کوچک، انعطاف پذیر و با قابلیت رنگ پذیری بالاست. این گل پلاستیکی عموما به عنوان گل دیواری کابینت بر روی حاشیه های کناری کابینت نصب میشود و استفاده از آن به عنوان گل زیبا و پُر کاربرد در سالهای اخیر رو به گسترش است.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 141 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: