گل پی وی سی کد k 142

گل پی وی سی کد k 142 که در بالا تصویر آن را مشاهده می‌کنید، الهام گرفته شده از طرح های سنتی و سلطنتی ایرانی است; این گلها عموما به عنوان سرستون و گل پی وی سی گوشه مورد استفاده قرار میگیرد; میتوان از این گل به عنوان گل پی وی سی منبت کاری و شیک برای تزئین گوشه های کابینت استفاده کرد.

ماده اولیه پلاستیک پلیمری PVC به عنوان ماده اصلی تشکیل دهنده گل های پی وی سی است; پلاستیک پی وی سی و گل پی وی سی دو عنصر جدایی ناپذیر در ساخت کابینت PVC میباشد; تولیدات گسترده گل پی وی سی در فروشگاه کاراکابین استفاده بسیار زیادی در تزئینات و دکوراسیون داخلی دارد.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 142 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: