گل پی وی سی کد k 141

در سالیان گذشته استفاده از کابینت MDF در منازل کاربرد زیادی داشته است. این کابینت ها عموما در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار میگرفت و به دلیل ضد آب نبودن چوب MDF نمیتوانستیم از آنها در محیط های مرطوب استفاده کنیم. اما با معرفی پلاستیک PVC و گسترش استفاده از آن در صنایع مختلف، این پلاستیک پُر کاربرد در تولید کابینت نیز مورد استفاده قرار گرفت. تولید کابینت روشویی، کابینت ضد آب و ضد بخار و همچنین کابینت آشپزخانه تنها بخشی از کاربرد استفاده از ورق فومیزه PVC به جای ورق چوبی MDF است. تولید کابینت نیازمند تزئینات پلاستیکی نظیر استفاده از گل پی وی سی نیز دارد. گل پی وی سی کد k 141 نمونه ای از گلهای مورد استفاده در تولید کابینت آشپزخانه است.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 141 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: