گل پی وی سی کد k 140

پلاستیک PVC به دلیل کاربرد فراوان در تولیدات مختلف، گسترش چشمگیری در سالیان اخیر داشته است. گل پی وی سی و ورق پی وی سی نمونه ای از محصولات پلاستیک پی وی سی است. گل PVC به دلیل انعطاف پذیری بالا و همچنین قابلیت رنگ پذیری بالا و یکدستی که دارد، جایگزین بسیار مناسبی به جای گچ بری منبت شده است. گل PVC عموما در تولید کابینت مورد استفاده قرار میگیرد ولی کاربرد های دیگری نظیر استفاده به عنوان گل سقفی منبت و پی وی سی نیز دارد. گل پی وی سی کد k 140 نمونه کوچک و پُر کاربرد گل پی وی سی است که طول آن 13 ساتنی متر و عرض آن نیز 6 سانتیمتر است.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع بسیار زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 140 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: