گل پی وی سی کد k 138

تولید کابینت روشویی و کابینت آشپزخانه با استفاده از طرح ها و مدل های جدید، نیازمند ابزار و یراق آلات تزئیناتی جدید میباشد. گل پی وی سی کد k 138 نمونه ای از گل کابینت (یراق کابینت) محسوب میشود که با طرح جدید و شیک باعث زیبایی کابینت تولید شده شما میشود. گل پی وی سی موجود در تصویر، گلی نسبتا کوچک در ابعاد 17*23 سانتیمتر است و معمولا بر روی درب اصلی کابینت نصب میشود. گلهای پی وی سی با طرح ها و ابعاد مختلف برای مصارف گوناگونی از قبیل جایگزینی با گلهای گچ بری تولید شده اند. این گلها برخلاف گلهای گچ بری وزن کمتر و انعطاف پذیری بیشتر دارند. میتوانید گل های پی وی سی مورد نظر خود را از کاراکابین تهیه نمایید.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 138 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: