گل پی وی سی کد k 137

گل پی وی سی به دلیل سبک و ارزان بودن نسبت به سایر گل ها، در تولید کابینت رشد چشمگیری داشته است. گل پی وی سی کد k 137 گلی کوچک و سبک و به شکل دایره ای است و میتوانید به سلیقه و نیاز خود در جاهای مختلف از آن استفاده نمایید. ابعاد این گل PVC کوچک ، 10*10 سانتیمتر است و میتوانید با میخ کوچک یا چسپ دو جزئی 123 بر روی درب کابینت یا محل مورد نظر خود نصب نمایید. قابلیت رنگ پذیری این گل بالاست و به راحتی میتوانید آن را رنگ های مد نظر خود رنگ آمیزی کنید. البته در صورتی که با میخ آن ار بر روی سطح مورد نظر چسبانده باشید نیاز است که قبل از رنگ آمیزی، با سمباده محل میخ را صاف نمایید.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 137 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: