گل پی وی سی کد k 133

گل پی وی سی کد k 133 نمونه‌ای از گل‌های PVC کوچک و پُر کاربرد در فروشگاه کاراکابین است. این گل، گل برجسته و از جنس پی وی سی است. استفاده از گل‌ PVC در دکوراسون داخلی کاربرد فراوانی دارد. عموما گل برجسته PVC را از روی طرح‌های منبت و برجسته می‌سازند. این گل‌های منبت و PVC را می‌توان در نقاط مرطوب و یا خشک استفاده کرد.

گل موجود در تصویر گلی است که عموما روی درب کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرد. گل کابینت PVC و یا گل کابینت حمام غالبا از گل برجسته و منبت PVC ساخته می‌شود گل پلاستیکی PVC، در گوشه‌ها و مکانهایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد. قابل استفاده است. به دلیل اینکه گل منبت PVC پلاستیکی و انعطاف پذیری بالایی دارد. گل پلاستیکی PVC کاربرد های فراوانی دارد. طرح های منبت و جدید پی وی سی از نمونه گل های PVC جدید هستند. کاربرد این گل ها را در زیر می‌بینیم.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از کاربرد گل PVC است; گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است; و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل‌های گچ‌بُری شده استفاده کنند; گل‌های PVC به دلایل تنوع زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است; می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید ;

گل پی وی سی کد k 133 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است. این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید. برای دسترسی آسانتر به سایر بخش های سایت می‌توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: