گل پی وی سی کد k 110

گل پی وی سی کد k 110 نمونه‌ای از گل‌های PVC جدید و پُر کاربرد در فروشگاه کاراکابین است. این گل، گل برجسته و پی وی سی است. استفاده از گل‌های PVC در دکوراسون داخلی کاربرد فراوانی دارد. عموما گل برچسته PVC را از روی طرح‌های منبت و برجسته می‌سازند. این گل‌های منبت و PVC را می‌توان در نقاط مرطوب و یا خشک استفاده کرد. گل کابینت PVC و یا گل کابینت حمام عموما از گل برجسته و منبت PVC ساخته می‌شود. گل پلاستیکی PVC به دلیل انعطاف پذیری بالا، در گوشه‌ها و مکانهایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد، قابل استفاده است.

موارد مصرف گل پی وی سی

موارد مصرف گل پی وی سی متفاوت است. عموما دکوراسون داخلی، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی بخش کوچکی از مواردی است که گل پی وی سی در آن استفاده می‌شود. گل PVC به دلیل ماهیت پلاستیکی و ضد آب بودن آن بسیار سریع محبوب شده است. و کابینت سازان ترجیع می‌دهند از این محصول به جای گل های گچ‌بُری شده استفاده کنند. گل‌های PVC به دلایل تنوع زیاد و جذاب و همچنین ابعاد متفاوت، مناسب هر سلیقه‌ای است.  می‌توانید مدل‌های مختلف گل PVC را در گروه تولیدی کاراکابین بیابید.

گل پی وی سی کد k 110 نمونه‌ای از گل‌های PVC موجود در فروشگاه کاراکابین است و این گل پی وی سی را می‌توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری نمایید.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: