گل پی وی سی -گل pvc

گل پی وی سی -گل pvc

             گل پی وی سی کد 2011

        استفاده از گل پی وی سی در ساخت کابینت های روشویی PVC به طور روز افزون در حال گسترش است. گل pvc  به قطعاتی تزئینی با اشکال گلها و نقوش اسلیمی با جنس  pvc اتلاق میشود که بر روی درب، پیشانی، کنج، زیر درب و به صورت نوار درحاشیه های کابینت روشویی  نصب می گردد.

گل پلاستیکی یا گل پی وی سی ضد آب با استفاده از چسبهای سیلیکون، چسب های دو جزئی ( چسب 123) و یا میخ های اسکا بر روی بدنه کابینت قابل اتصال است.

گل پی وی سی  بلافاصله پس از نصب روی روشویی  آماده رنگ آمیزی بوده و مستلزم صرف زمان جهت آماده سازی سطح نیست، مگر در مواقعی که از میخ برای اتصال آن استفاده شده باشد.( در این صورت با استفاده از مقداری بتونه سنگی و یا فوری ایرادات به وجود آمده در اسرع وقت قابل رفع است.) گل PVC قابل انعطاف است و براحتی میتوانید آنرا در سطوح منحنی نصب نمایید.

از جمله موارد مصرف گل پی وی سی در دکوراسیون های داخلی است. ترکیبات جذاب و زیبایی میتوان با استفاده از این محصولات در اجرای دکورهای کلاسیک خلق نمود. همچنین گل پی وی سی در ساخت سرویسهای خواب، کابینت آشپزخانه، مبلمان و سایر وسایل چوبی دیگر کاربرد دارد. با نصب مدلهای مختلف گل پلاستیکی روی سطوح چوبی و ام دی اف خام و اجرای روکش وکیوم بر روی آنها درب های کابینتی زیبایی تولید میگردد.

یکی دیگر از کاربرد های گل PVC استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای گچ بری های سنتی است. گل سقفی پی وی سی از نمونه این محصولات است که مزایای زیادی نسبت به گچ بری از جمله مقاومت در برابر ضربه و نصب سریع و آسان دارد.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.
قیمت محصول: تماس بگیرید

به اشتراک بگذارید: