ورق فومیزه PVC کاربرد فراوانی در تولید کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی، رخت کن استخر و فضاهای ورزشی، پارتیشن بندی ادارات و منازل و … دارد. ورق های پی وی سی (ورق فومیزه) در سالهای اخیر کاربرد فراوانی در ساخت و ساز و دکوراسیون داشته است. ورق های پی وی سی را میتوان در دو نوع ورق PVC نرم و ورق PVC سخت دسته بندی کرد. ورق پی وی سی نرم قابلیت خم کاری بالایی دارند و میتوان از آنها در نقاط گوشه و منحنی محل نصب، استفاده کرد. برای خم کاری این ورق ها میتوان از خم کن های حرارتی استفاده کرد. همچنین ورق پی وی سی سخت کاربرد هایی از قبیل دیوار پوش UPVC (تاپشیت) دارد. ورق فومیزه PVC را میتوان از نظر دانسیته (چگالی) مقایسه کرد. دانسیته این ورق ها اهمیت بالایی دارد به طوری که ورق هایی با دانسیته بالا میزان فشردگی بالایی در هر سانتی متر مربع دارند و در نتیجه وزن ورق بالاتر است. بالا بودن دانسیته ورق موجب مقاومت بالای این ورق ها در برابر فشار و ضربه میشود و به راحتی نمی‌شکنند. به همین دلیل ورق فومیزه PVC موجود در بازار را میتوان در انواع مختلف درجه یک، درجه دو و درجه سه طبقه بندی کرد که به طبع هرچقدر کیفیت ورق تولیدی بالاتر باشد، دانسیته آن نیز بالاتر بوده و قیمت بالاتری دارد.

کارخانه تولیدی ورق تاپکو از معروف ترین کارخانجات تولید ورق فومیزه پی وی سی ایرانی است که ورق ها ومحصولات پی وی سی آن به نقاط مختلف کشور عرضه میشود. ورق فومیزه پی وی سی درجه یک، دو و سه و همچنین ورق PVC نرم و سخت، در شرکت تاپکو تولید و عرضه میشود. همچنین ضخامت ورق های تولید شده شرکت تاپکو متفاوت بوده و تقریبا تمامی ضخامت های مورد نیاز بازار را تولید میکند. ورق فومیزه 3 میلیمتری، ورق فومیزه 8 میلیمتری، ورق فومیزه 10 میلیمتری، ورق فومیزه 12 میلیمتری، ورق فومیزه 16 میلیمتری و ورق فومیزه 18 میلیمتری شاخص‌ترین نوع ورق های تولید شده این شرکت است. تلرانس (خطای ضخامت) این ورق ها بسیار ناچیز بوده و ضخامت ورق در تمامی سطح آن یکسان است. از این روی ورق های تولیدی شرکت تاپکو مشتریان زیادی دارد و مورد استقبال تولید کنندگان کابینت روشویی، کابینت آشپزخانه و… قرار گرفته است. ورق فومیزه پی وی سی در دو مدل ساده و طرح دار عرضه میشود و هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. ورق فومیزه ساده و بدون طرح عمدتا در پالت های 50 و 100 تایی (با توجه به ضخامت) عرضه میشود در حالی که ورق پی وی سی طرح دار در کارتن های سه تایی عرضه میشود.

در زیر تصاویری از کاربرد ورق پی وی سی نرم و سخت طرح دار و بدون طرح را میبینید.

دیوار پوش UPVC

دیوار پوش UPVC در شرکت ایران ایر

 

ساخت کتابخانه با ورق PVC

ساخت کتابخانه با ورق PVC

 

شلف PVC

شلف دیواری با ورق PVC

 

ورق پی وی سی امباس

ساخت کابینت روشویی با ورق پی وی سی امباس

 

 

گروه تولیدی کاراکابین نماینده رسمی توزیع ورق‌ فومیزه   PVCشرکت تاپکو به تمامی نقاط کشور است.  تولید کنندگان کابینت میتوانند ورق پی وی سی مورد نیاز خود را از کاراکابین تهیه کنند. ورق فومیزه عرضه شده در کاراکابین بدون واسطه و مستقیما از کارخانه تاپکو به مشتریان عرضه میشود و درنتیجه هزینه تمام شده محصول برای مشتریان حداقل ممکن است.
برای ارتباط با کاراکابین تماس بگیرد.

به اشتراک بگذارید: