پایه آلومینیوم- پایه کبریتی

تولید کابینت با استفاده از مواد اولیه کار آمد و مرغوب باعث افزایش طول عمر آن و در نتیجه کاهش هزینه‌های جانبی (نگهداری و تعمیر) خواهد شد. استفاده از یراق آلات با کیفیت و مناسب می‌تواند عاملی در جهت تولید کابینت مناسب باشد.

پایه کابینت یکی از یراق آلات مورد نیاز برای ساخت کابینت است. استفاده از پایه های آلومینیوم در تولید کابینت آشپزخانه معمولی کاربرد فراوانی دارد. با استفاده از این پایه ها کابینت هایی معمولی و غیر سلطنتی را می‌توانید تولید کنید. تولید کنندگان کابینت آشپزخانه عموما از این مدل پایه ها برای تولیدات خود استفاده می‌کنند. در حالی که تولید کنندگان کابینت روشویی از پایه های ABS (پایه سلطنتی) استفاده می‌کنند.

پایه آلومینیومی که با نام پایه کبریتی نیز شناخته می‌شود، پایه ای قابل ریگلاژ است. یعنی در محیط های ناهموار می‌توان از این پایه استفاده کرد و با پیچ دادن بخش مشخص شده این پایه، کابینت را طوری تنظیم کرد که به صورت صاف و افقی قرار گیرد. به دلیل اینکه عموما کف سرامیکی آشپزخانه ها به صورت شیبدار (با شیب خیلی کم) ساخته می‌شود، در نتیجه استفاده از این پایه ها در تولید کابینت آشپزخانه عمومیت دارد.

پایه کبریتی در اندازه های مختلف تولید و عرضه می‌شود. پایه آلومینیومی 14 سانت، پایه آلومینیوم 12 سانت، پایه آلومینیوم 10 سانت، پایه آلومینیوم 8 سانت و پایه آلومینیوم 6 سانتیمتری از پایه کبریتی‌های معمول هستند که در بالا تصاویر هر یک از این پایه ها را مشاهده می‌کنید.

ضخامت ورق آلومینیوم استفاده شده در این پایه‌ها حدود 1 میلیمتر است و هر یک از پایه‌ها به تنهایی می‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند. در نتیجه کابینت تولید شده با این پایه ها تحمل وزن بسیار بالایی خواهد داشت و خانم‌های خانه دار می‌توانند با خیالی راحت قفسه های کابینت را از پُر کنند و از تحمل وزن این پایه ها نگرانی نداشته باشند.
لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: