ورق PVC سه میل تاپکو

ورق PVC سه میل تاپکو ورقی با کیفیت و انعطاف پذیر است;  این ورق را در پشت کابینت و یا در کف کشو کابینت مورد استفاده قرار میدهند; ورق PVC سه میل تاپکو با درجه کیفی خوب و دانسیته بالا تولید و عرضه میشود; پلیمر PVC به کار رفته در تولید ورق سه میل از مواد اولیه مرغوب هستند و در نتیجه ورق فومیزه سه میل تولید شده نیز کیفیت قابل قبولی دارد;

این ورق به دلیل انعطاف پذیری بسیار بالا و وزن کم میتواند با ابعاد بزرگتر نیز تولید و عرضه شود و هیچگونه نگرانی بابت شکستن این ورق وجود ندارد.

ویژگی ورق فومیزه تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ضخامت این ورق 3 میلیمتر است و میزان تلرانس آن صفر است; در نتیجه سطح صاف و بدون پستی و بلندی را شاهد خواهیم بود.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق تاپکو، عموما با کیفیت عالی روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت بالایی از محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه تاپکو 3 میلیمتری درجه یک در ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید می‌شود و تعداد 20 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار میگیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه تاپکو دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: