ورق PVC تاپکو ممتاز

در سالهای اخیر کارخانجات تولید ورق فومیزه رو به گسترش است و هر یک از این کارخانجات بنا بر نیاز مشتریان خود ورق های فومیزه در کیفیت های مختلف را تولید و عرضه میکنند; ورق PVC تاپکو ممتاز از نمونه ورق های تولیدی در شرکت شیمامهر پارسیان است که به دلیل کیفیت بالای این ورق، عموما برای تولید درب کابینت و جاهایی که نیاز به کیفیت بالاتر و ضد آب دارد، مورد استفاده قرار میگیرد.

ورق فوم پی وی سی یک ماده سبک وزن با خواص انعطاف پذیری و عایق خوب است که به دلیل ساختار مولکولی آن به راحتی خم میشود و میتوان اشکال مختلف به خود بگیرد. ورق فومیزه PVC به راحتی بُرش می‌خورد و این عامل یکی از عوامل مثبت در تولید ورق فومیزه پی وی سی به شمار میرود.

ورق فومیزه تاپکو نیز یکی از بهترین نمونه ورق فومیزه های موجود در بازار ایران است که در مصارف مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی ورق فومیزه ممتاز تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ورق PVC تاپکو ممتاز یکی از کیفیت های رایج در تولید ورق تاپکو است; ورق ممتاز تاپکو به دلیل فشردگی بالا (دانسیته بالا) پیچ پذیری قابل قبولی دارد; دانسیته این ورق برابر با 0.6 گرم بر سانتی متر مکعب است و این میزان دانسیته بالا باعث پیچ پذیری عالی بر روی ورق میشود و پیچ های محکم شده بر روی ورق، به آسانی لَق نمی‌شوند; ضخامت این ورق 16 میلیمتر است و تلرانس ضخامت آن در سطوح مختلف، بسیار ناچیز و تقریبا صفر است; تلرانس صفر به معنی عدم وجود هرگونه تاب و کج و معوج بودن سطح ورق است; و در نتیجه سطح ورق پی وی سی، کاملا صاف و یکنواخت است; همچنین قابلیت رنگ پذیری ورق فومیزه ممتاز تاپکو بسیار بالاست و می‌توانید بدون نیاز به آستری رنگ مورد نظر خود را روی ورق اعمال کنید.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق فومیزه پی وی سی تاپکو در ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید میگردد; هرچند بنا بر نیاز مصرف کننده این ابعاد می‌تواند متغییر باشد; در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه ممتاز تاپکو دارید، با گروه تولیدی کاراکابین تماس بگیرد و ابعاد دلخواه و مَد نظر خود را با کارشناسان کاراکابین در میان بگذارید.

ورق فومیزه ممتاز و 16 میلیمتری تاپکو ، در پالت های 50 عددی بسته بندی میشود; و این ورق ها به تمامی نقاط کشور ارسال میگردد.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; و ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: