ورق PVC تاپکو درجه یک

استفاده از انواع مختلف ورق فومیزه PVC در تولید کابینت آشپزخانه، کابینت سرویس بهداشتی، تابلو های تبلیغاتی و … رو به گسترش است; شرکت های تولید کننده این ورق ها، سعی می‌کنند از بهترین مواد اولیه این ورق ها را تولید کنند; شرکت تاپکو با تولید ورق هایی با درجه کیفیت متفاوت، یکی از شناخته شده ترین شرکت های ایرانی در تولید ورق فومیزه است; ورق PVC تاپکو درجه یک نمونه ای از ورق فومیزه تولید شده در این شرکت می‌باشد; درجه کیفیت این ورق ها عموما به دلایلی مانند دانسیته ورق تولید شده، تلرانس و خطای ضخامت ورق و همچنین سطح براق و صاف ورق بستگی دارد.

ویژگی ورق فومیزه تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ورق PVC تاپکو درجه یک یکی از کیفیت های رایج در تولید ورق تاپکو است; ورق درجه یک تاپکو به دلیل فشردگی بالا (دانسیته بالا) پیچ پذیری قابل قبولی دارد; دانسیته این برابر با 0.5 گرم بر سانتی متر مکعب است و این میزان دانسیته بالا باعث پیچ پذیری بسیار خوب بر روی ورق می‌شود و پیچ های محکم شده بر روی ورق، به آسانی لَق نمی‌شوند; ضخامت این ورق 16 میلیمتر است و تلرانس ضخامت آن در سطوح مختلف، بسیار ناچیز و تقریبا صفر است; تلرانس صفر به معنی عدم وجود هرگونه تاب و کج و معوج بودن سطح ورق است; و در نتیجه سطح ورق پی وی سی، کاملا صاف و یکنواخت است; همچنین قابلیت رنگ پذیری ورق فومیزه ممتاز تاپکو بسیار بالاست و می‌توانید بدون نیاز به آستری رنگ مورد نظر خود را روی ورق اعمال کنید.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق تاپکو، عموما با کیفیت عالی روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت بالایی از این محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه تاپکو 16 میلیمتری درجه یک ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید میشود و تعداد 50 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار میگیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه تاپکو دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

ورق تاپکو

ورق فومیزه PVC تاپکو در ضخامت 16 میل، 12 میل، 10 میل، 8 میل، 6 میل و 3 میل را میتوانید از کاراکابین خریداری نمایید. ورق تاپکو برای تولید کابینت روشویی PVC کاربرد دارد

ورق فومیزه PVC تاپکو ورق درجه یک و با کیفیت بسیار بالاست. تولید کابینت سرویس بهداشتی و کابینت روشویی با استفاده از این ورق ها صورت می‌گیرد; ورق فومیزه پی وی سی تاپکو ، ورق تاپکو ورق 3 میل درجه یک تاپکو، ورق فومیزه پی وی سی 8 میل تاپکو و سایر ورق های فومیزه PVC تولید شده توسط شرکت تاپکو از نمونه ورق های مورد استفاده در ساخت کابینت آشپزخانه و کابینت سرویس بهداشتی است. کابینت سرویس بهداشتی و کابینت روشویی سلطنتی را می‌توانید با استفاده از ورق فومیزه PVC ساده و طرح دار یعنی ورق فومیزه امباس تولید شده در کارخانه ورق فومیزه PVC تاپکو تولید کنید. تولید کنندگان کابینت روشویی سلطنتی می‌توانند کلیه ورق PVC مورد نیاز خود را از گروه تولیدی کاراکابین خریداری نمایند; پلاستیک پلیمری پی وی سی از پلیمر پلاستیکی و کاملا نرم تولید می‌شود; پی وی سی نرم و پی وی سی سخت از جمله پلاستیک پی وی سی است که در تولید ورق فومیزه تاپکو مورد استفاده قرار می‌گیرد. ورق فومیزه پی وی سی نرم تاپکو برای ساخت کابینت روشویی PVC بسیار مناسب است. رنگ پذیری ورق PVC صاف و صیقلی نسبت به ورق فومیزه غیر صاف بیشتر است. و در مصرف رنگ هم صرفه جویی خواهد شد. ورق فومیزه PVC شرکت تاپکو در بهترین کیفیت تولید و عرضه می‌گردد و این ورق ها کاملا ضد آب می‌باشد. همچنین میزان خطا و تلرانس در ضخامت ورق فومیزه تاپکو بسیار پایین است و همین عامل سبب تولید ورق باکیفیت توسط تاپکو شده است. برای خرید انواع مختلف ورق فومیزه تاپکو در ضخامت 16 میل، 10 میل ، 8 میل ، 6 میل و 3 میل با گروه تولیدی کاراکابین در تماس باشید.

به اشتراک بگذارید: