ورق پی وی سی تاپکو 6 میل

استفاده از ورق پی وی سی تاپکو 6 میل و یا 8 میل در تولید کابینت آشپزخانه و کابینت روشویی کاربرد زیادی دارد; هرچند ورق فومیزه 8 میل کاربرد بیشتری نسبت به 6 میل دارد ولی بنا بر نیاز میتوان از ورق پی وی سی تاپکو 6 میل به جای 8 میل نیز استفاده کرد.

ورق پی وی سی تاپکو 6 میل علاوه بر تولید کابینت آشپزخانه و کابینت روشویی استفاده زیادی در تولید شلف های دیواری، محصولات CNC، تبلیغات و … دارد; کیفیت این ورق نیز تاثیر بسزایی در محصول نهایی تولید شده دارد.

ویژگی ورق فومیزه تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ضخامت این ورق 6 میلیمتر است و میزان تلرانس آن صفر است; در نتیجه سطح صاف و بدون پستی و بلندی را شاهد خواهیم بود.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق تاپکو، عموما با کیفیت عالی روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت بالایی از محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه تاپکو 6 میلیمتری درجه یک در ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید می‌شود و تعداد 100 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار میگیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه تاپکو دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: