ورق فومیزه درجه 2 تاپکو

کیفیت های متنوع ارائه شده در شرکت تاپکو باعث وجود گزینه های متعدد برای انتخاب و خریداری از محصولات آن شده است; ورق فومیزه درجه 2 تاپکو را عموما کابینت سازان برای بخش های داخلی کابینت و مکان هایی که دید کمتری دارد مورد استفاده قرار می‌دهند; این ورق ها به دلیل وجود تلرانس و خط و خش بیشتر نسبت به ورق های دیگر، در این گروه قرار می‌گیرند و به دلیل دانسیته کمتر (دانسیته این ورق ها تقریبا 0.45 گرم بر سانتی متر مکعب است) پیچ پذیری کمتری نسبت به ورق درجه یک دارد.

ویژگی ورق فومیزه تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ضخامت این ورق 16 میلیمتر است و در بخش های از آن تلرانس مشاهده می‌شود; به همین دلیل استفاده از آن به عنوان ورق درب کابینت کاربرد ندارد; و در بخش های داخلی کابینت مورد استفاده قرار میگیرد; ورق درجه 2 تاپکو را می‌توانید با قیمت مناسب از کاراکابین خریداری نمایید.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق تاپکو، عموما با کیفیت عالی روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت بالایی از محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه تاپکو 16 میلیمتری درجه 2 در ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید می‌شود و تعداد 50 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار میگیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه تاپکو دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: