ورق فومیزه تاپکو

در سال های اخیر استفاده از ورق فومیزه در ساخت کابینت روشویی و کابینت آشپزخانه استفاده گسترده ای داشته است. تولید کابینت آشپزخانه، کابینت روشویی، کمدهای استخر، پارتیشن بندی ادارات و منازل، دکوراسوین داخلی، سقف کاذب و … تنها بخشی از کاربرد گسترده ورق فومیزه می‌باشد. ورق فومیزه تاپکو به عنوان برندی معتبر و شناخته شده در تولید ورق فومیزه در ایران می‌باشد. شرکت شیما مهر پارسیان با تولید ورق فومیزه که با نام تجاری ورق تاپکو شناخته می‌شود، محصولات تولیدی خود را به مناطق مختلف صادر می‌کند.

ورق های فومیزه تولید شده در شرکت تاپکو در ابعاد و ضخامت های مختلف عرضه میشود. ضخامت 3 میلیمتری، 6 میلیمتری، 8 میلیمتری، 10 میلیمتری، 12 میلیمتری، 16 میلیمتری و 18 میلیمتری نمونه ای از ورق های تولیدی شرکت تاپکو است. البته بجز این ورق ها ورق هایی با ضخامت های سفارشی در تولید انبوه نیز پذیرفته میشود.

همچنین ورق های تولیدی شرکت تاپکو در انواع مختلف طرح دار (که با نام تجاری ورق فومیزه امباس تاپکو شناخته می‌شود) و بدون طرح عرضه میشود. ورق های طرح دار عمدتا در تولید کابینت روشویی و دکوراسون کاربرد فراوانی دارد هر چند میتوان به سلیقه و نظر شخصی از ورق های طرح دار و بدون طرح تاپکو در موارد دلخواه استفاده کرد.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی پخش ورق فومیزه تاپکو به تمامی نقات کشور فعالیت میکند و به مشتریان خود این تضمین را میدهد که ورق های تولید شده شرکت تاپکو را با کمترین هزینه تمام شده از تولید کننده به مصرف کننده عرضه میکند و تمامی هزینه های واسطه را به میزان صفر کاهش میدهد. در این صورت محصولی کم هزینه به دست مشتری میرسد. تولید کنندگان کابینت روشویی میتوانند با خرید ورق فومیزه تاپکو از نماینده رسمی تاپکو یعنی کاراکابین، با خیالی راحت و آسوده محصولی با کیفیت و مناسب را خریداری نماییند. هرینه پایین خرید ورق فومیزه پی وی سی باعث تولید محصول نهایی با هزینه پایین تر شده و این موضوع به نفع تولید کننده و مصرف کننده است.
برای ارتباط با کاراکابین میتوانید از این صفحه استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید: