ورق فومیزه تاپکو درجه یک و نیم 16 میل

شرکت تولیدی ورق تاپکو، ورق های فومیزه با ضخامت ها ودرجه کیفیت متفاوتی را تولید و عرضه میکند. ورق فومیزه تاپکو درجه یک و نیم 16 میل نمونه از ورق های پُرکاربرد در تولید کابینت است. دانسیته این ورق تقریبا با دانسیته ورق درجه یک یکسان است و دلیل درجه یک و نیم بودن آن وجود تلرانس در برخی از نقاط ورق است. البته در خیلی از مواقع وجود این تلرانس تقریبا به صفر می‌رسد و تولید کنندگان کابینت می‌توانند از آن به عنوان ورق درجه یک استفاده کنند.

ویژگی ورق فومیزه تاپکو

ورق PVC تاپکو از پلاستیک PVC ساخته میشود; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت تاپکو ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند.

ورق فومیزه تاپکو درجه یک و نیم 16 میل یکی از کیفیت های رایج در تولید ورق تاپکو است; ورق درجه یک  و نیم تاپکو به دلیل فشردگی نسبتا بالا (دانسیته بالا) پیچ پذیری قابل قبولی دارد; دانسیته این ورق برابر با 0.5 گرم بر سانتی متر مکعب است; و این میزان دانسیته بالا باعث پیچ پذیری نسبتا خوب بر روی ورق می‌شود; و پیچ های محکم شده بر روی ورق، به آسانی لَق نمی‌شوند.

ضخامت این ورق 16 میلیمتر است و در بخش های کمی از آن تلرانس مشاهده می‌شود; تلرانس صفر به معنی عدم وجود هرگونه تاب و کج و معوج بودن سطح ورق است; البته این درجه از ورق، تلرانس صد درصد صفر ندارد و در نتیجه سطح ورق پی وی سی، کاملا صاف و یکنواخت نیست; هرچند میزان تلرانس آن بسیار پایین است; و برای مشاهده و اندازه گیری آن نیاز به دستگاه ضخامت سنج میلیمتر می‌باشد; همچنین قابلیت رنگ پذیری ورق فومیزه ممتاز تاپکو بسیار بالاست و می‌توانید بدون نیاز به آستری رنگ مورد نظر خود را روی ورق اعمال کنید.

مشخصات عمومی ورق فومیزه تاپکو

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق تاپکو، عموما با کیفیت عالی روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت بالایی از محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه تاپکو 16 میلیمتری درجه یک ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید میشود و تعداد 50 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار میگیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه تاپکو دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه تاپکو در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: