ورق فومیزه احسانکار درجه یک

شرکت تولیدی ورق PVC احسانکار با تولید ورق فومیزه 16 میل با کیفیت قابل قبول، توانایی رقابت با سایر تولید کنندگان ورق فومیزه را دارد; ورق فومیزه احسانکار درجه یک نمونه ای از ورق های تولید شده در این شرکت است; ورق PVC احسانکار با استفاده از بهترین ابزار آلات روز دنیا تولید و عرضه میشود; موارد مصرف ورق فومیزه احسانکار متفاوت است; تولید کابینت PVC آشپزخانه، کابینت روشویی، تیلیغات، دکوراسسون و … بخشی از کاربرد های ورق فومیزه احسانکار درجه یک است; تولید کنندگان کابینت روشویی میتوانند از این ورق با کیفیت نیز جهت تولید محصولات خود استفاده کنند.

ویژگی ورق فومیزه احسانکار

ورق PVC احسانکار از پلیمر PVC ساخته میشود و جزء ورق PVC نرم به حساب می‌آید; ورق پی وی سی نرم به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی خاص، به صورت نرم و انعطاف پذیر است; شرکت احسانکار اصفهان ورق فومیزه را در کیفیت های مختلف عرضه میکند; که معروفترین آن، ورق فومیزه احسانکار درجه یک است.

ضخامت این ورق 16 میلیمتر است و میزان تلرانس آن تقریبا صفر است; در نتیجه سطح صاف و بدون پستی و بلندی را شاهد خواهیم بود; هر چند وجود برخی ایرادات جزئی در سطح آن مشاهده می‌شود که این ایرادات قابل چشم پوشی است.

مشخصات عمومی ورق فومیزه احسانکار

ورق های تولید شده در کارخانه تولیدی ورق احسانکار اصفهان، عموما با کیفیت خوب روانه بازار میشود; و خریداران این محصولات رضایت نسبتا بالایی از محصولات نهایی دارند; ورق فومیزه احسانکار درجه یک در ابعاد 122*244 سانتیمتر تولید می‌شود و تعداد 50 عدد از این ورق های تولید شده درون پالت مخصوص قرار می‌گیرد تا از هرگونه آسیب دیدگی در امان باشد; هر چند بنا بر نیاز مصرف کننده (تولید کننده کابینت یا …) ابعاد این ورق ها میتواند متفاوت باشد. در صورتی که نیاز به ابعاد متفاوتی از ورق فومیزه احسانکار دارید، سفارش خود را با گروه تولیدی کاراکابین در میان بگذارید و ورق فومیزه با ابعاد دلخواه خود را خریداری نمایید.

گروه تولیدی کاراکابین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری پخش ورق فومیزه احسانکار اصفهان در ایران است; کاراکابین ورق های تولید شده این شرکت را با نازلترین قیمت به تمامی نقاط کشور و کشورهای همسایه ارسال میکند; برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کاراکابین در تماس باشید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: