پلاستیک PVC و ورق سبک PVC

همانطور که میدانیم پلاستیک PVC (یا Polyvinyl chloride) نوعی پلاستیک پُر کاربرد و معروف در صنعت پتروشیمی است; این پلاستیک عموما سنگین وزن است; و محصولات تولید شده آن وزن بالایی دارند.

ورق سبک PVC از این پلاستیک پرکاربرد تولید می‌شود; ورق فومیزه PVC با اضافه کردن افزودنی های مناسب و سبک کننده‌ها به پلاستیک PVC تولید می‌شود; با استفاده از این سبک کننده ها و مواد افزودنی می‌توان دانسیته ورق فومیزه را کمتر کرد; و با این کار وزن ورق تولید شده به مراتب کمتر از وزن پلاستیک PVC می‌شود.

ورق FREE FOAMED PVC با دانسیته حداکثر 0.8 گرم بر سانتیمتر مکعب یکی از محصولات پُر کاربرد در صنعت ساختمان و تبلیغات است; این ورق‌ها که با نام ورق فومیزه سبک PVC نیز شناخته می‌شود از ورق های پُر کاربرد در صنایع مختلف است.

کاربرد ورق فومیزه سبک PVC

از کاربردهای ورق سبک PVC می‌توان به ساخت کابینت‌ سرویس بهداشتی، حمام، استخر، پارتیشن‌های اداری، سقف کاذب، استندهای تبلیغاتی، دکوراسیون داخلی، مدل سازی، ساخت پالت، ساخت قالب های بتن، حروف برجسته، پانل های صنعتی، تابلوهای راهنمایی و . . . اشاره کرد. وزن کم و سبکی، رنگ پذیری و چاپ پذیری عالی، ابزارخوری فوق العاده، مقاومت در برابر شرایط جوی، مقاومت شیمیایی بالا، خم پذیری و حکاکی از ویژگیهای بارز ورق فومیزه سبک PVC است.

این ورق ها عموما در ضخامت های 3 تا 18 میلیمتری تولید و عرضه می‌شوند; بنا بر درجه کیفیت هر یک از این ورق ها دانسیته آن‌ها متفاوت است; ولی همانطور که ذکر شد حداکثر تا 0.8 گرم بر سانتیمتر مکعب میزان دانسیته (چگالی) ورق است.

در زیر تصویری از نتایج حاصل از آزمون هایی که بر روی ورق فومیزه سبک PVC اجرا شده است را مشاهده می‌کنید.

گروه تولیدی کاراکابین نماینده انحصاری پخش انواع ورق فومیزه PVC سبک در ضخامت های مختلف است; ورق های فومیزه شرکت تاپکو، شرکت احسان کار اصفهان، متین و … نمونه ای از ورق‌های  عرضه شده در گروه تولیدی کاراکابین است.
برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.
لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

ورق PVC سبک و ورق پی وی سی سنگین و ورق فومیزه PVC ارزان

ورق فومیزه پی وی سی سبک و سنگین و ورق فومیزه PVC ارزان را میتوانید از کاراکابین خریداری نمایید.

ورق پی وی سی سخت، ورق پی وی سی ضخیم، ورق پی وی سی ارزان ، ورق پی وی سی ایرانی و ورق PVC تهران از ورق پی وی سی های سبک و ارزان قیمت در فروشگاه کاراکابین است. ورق فومیزه PVC ارزان قیمت و سبک وزن را می‌توانید با قیمت مناسب از گروه تولیدی کاراکابین خریداری نمایید. ورق PVC خام، ورق پی وی سی ضخیم و ورق فومیزه PVC تهران و ورق فوم پی وی سی همچنین فوم PVC از روق فومیزه سبک و سنگین به حساب می‌آید. باید به یاد داشته باشیم که در تولید انواع کابینت آشپزخانه و کابینت سرویس بهداشتی استفاده از انواع ورق فومیزه سبک و سنگین تاپکو کاربرد دارد. ورق فومیزه PVC تاپکو و ورق فومیزه سبک از نمونه ورق فومیزه های ارزان قیمت موجود در فروشگاه کاراکابین است. ورق فومیزه ضد آب و ضخیم PVC و همچنین ورق فومیزه PVC سخت و ورق فومیزه نرم از انواع ورق فومیزه ساده و بدون طرح تاپکو به حساب می‌آید. میتوانید ورق فومیزه سبک و سنگین و ارزان قیمت PVC را از فروشگاه کاراکابین با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایید. ورق پی وی سی ارزان قیمت تاپکو و ورق فومیزه سبک تاپکو در تولید کابینت پی وی سی نقش مهمی دارند. ورق طرح دار و بدون طرح تاپکو ، ورق فومیزه PVC سخت تاپکو، ورق نرم PVC ، ورق سخت PVC و سایر ورق فومیزه های پی وی سی را می‌توانید از گروه تولیدی کاراکابین با قیمت مناسب و کیفیت برتر خریداری نمایید.

به اشتراک بگذارید: