مزایای ورق PVC تاپکو

استفاده از ورق PVC در تولید کابینت آشپزخانه و کابینت سرویس های بهداشتی نقش بسزایی دارد; ورق تاپکو از ورق های پلاستیکی پُرکاربرد در تولید انواع کابینت است و در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. ورق تاپکو عموما برای تولید کابینت آشپزخانه و کابینت سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود ورق تاپکو کاربرد های دیگری نیز دارد.

از مزایای ورق PVC تاپکو میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. ضد آب : ورق تاپکو به صورت کاملا ضد آب تولید می‌شود به طوری که میزان جذب آب بر روی این ورق ها صفر است و آب و رطوبت موجود در محیط را به خود جذب نمیکند.
  2. ضد آتش و خود خاموش شونده: هرچند ورق تاپکو از پلاستیک PVC و سایر متعلقات شیمیایی و نفتی تولید شده است، با این حال این ورق ها در مقابل آتش مقاوم هستند و در صورتی که بخشی از آن آتش بگیرد به سایر نواحی سرایت نمیکند و در همان نقطه خاموش می‌شود.
  3. بهداشتی و ضد حشرات: محیط پلاستیکی و شیمیایی ورق تاپکو محیط مناسبی برای رشد و نمو حشرات و موجودات موزی نیست در نتیجه امکان رشد قارچ‌ها و باکتری ها در محیط ورق تاپکو بسیار ناچیز است.
  4. صاف و صیقلی: ورق تاپکو به صورت کاملا صاف و صیقلی تولید و عرضه می‌شوند. هرچند ورق درجه دو تاپکو ممکن است تلرانس در ضخامت داشته باشد ولی ورق درجه یک کاملا بدون ایراد تولید و عرضه می‌شود و به راحتی می‌توانید در تولید کابینت از آن استفاده نمایید.
  5. رنگ پذیری عالی: ورق تاپکو را میتوانید با رنگ های مختلف رنگ آمیزی نمایید. به طوری که رنگ بر روی بدنه ورق تاپکو به راحتی بنشیند و رنگ کاملا یکنواخت داشته باشید.
  6. قابلیت خم پذیری آسان: با توجه به کیفیت بالای ورق تاپکو و مغز دار بودن ورق، امکان خمکاری ورق وجود دارد و برخلاف بسیاری از ورق های وارداتی با خمکاری ورق، نمیشکند. ورق تاپکو را باید با خمکن های حرارتی خم کرد.
  7. ضخامت دلخواه: ورق تاپکو را میتوانید در ضخامت های دلخواه خریداری نمایید. ورق تاپکو عموما با ضخامت های 3 میل، 6 میل، 8 میل، 10 میل، 12 میل، 16 میل، 18 میل و 30 میل تولید می‌شود. هرچند بنا به نیاز مشتری میتوان ضخامت دلخواه را تولید و عرضه کرد.

مزایای اشاره شده در بالا بخشی از مزایای ورق فومیزه تاپکو است. علاوه بر مزایای بالا مواردی مانند، قیمت مناسب، کیفیت بالا، امکان ارسال به تمامی نقاط کشور با حداقل هزینه، پشتیبانی و گارانتی محصولات و … از سایر ویژگی های ورق تاپکو است که میتوانید این ورق ها را از فروشگاه کاراکابین خریداری نمایید.

لطفا جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: