ورق فومیزه تاپکو

چرا ورق فومیزه PVC تاپکو را انتخاب کنیم؟

ورق PVC و محیط زیست

در تولید تمامی محصولات شرکت تاپکو از قبیل ورق فومیزه PVC، دیوار پوش های UPVC و سازه های پی وی سی، از مواد سازگار با محیط زیست، غیر سمی و کاملا بهداشتی استفاده شده است. کاراکابین نماینده رسمی پشخ ورق فومیزه تاپکو به تمامی نقاط کشور می‌باشد.
برای خرید ورق فومیزه PVC تاپکو می‌توانید با ما در تماس باشید.

سیستم کنترل کیفیت

شرکت تاپکو به دلیل کیفیت بالا در تولید ورق پی وی سی و سازه‌های مختلف PVC، موفق به کسب گواهینامه‌های مختلف شده است. تولید ورق PVC ساده و طرح دار (ورق PVC امباس)، از نمونه ورق فویمزه PVC شرکت تاپکو می‌باشد.
کیفیت بالای ورق فومیزه PVC تاپکو قابل رقابت با نمونه های خارجی است.

فناوری پیشرفته تاپکو

شرکت تولیدی تاپکو تولید کننده‌ی انواع ورق فومیزه PVC، بهترین و با کیفیت‌ترین ورق فومیزه PVC در ایران را تولید و عرضه می‌کند که برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولید کابینت روشویی PVC و کابینت آشپزخانه تنها بخشی از کاربرد ورق فومیزه تاپکو است.
برای مشاهده لیست کامل ورق فومیزه PVC تاپکو کلیک کنید.

تجزیه و تحلیل آینده صادرات سازه پی وی سی

ایران مانند دیگر کشور های در حال توسعه، یک کشور در حال توسعه با ویژگی سطح پایین تولید، نیروی کار غنی، هزینه پایین تولید و چشم اندازی شگرف در بازار است. در عین حال ایران دارای تکنولوی پیشرفته و زیربنای استوار صنعتی است . علاوه بر این، هوشمندی، سخت کوشی و زبردستی مردم ایران باعث شده است که با باز شدن روزنه ها به سیاست دنیای خارج، صنعت ساخت سازه ی پی وی سی طی چند سال گذشته به یکباره  پدیدار شود. اگرچه صنعت ساخت سازه ی پی وی سی در ایران نسبت به کشورهای دیگر دیرتر آغاز شد اما سریع تر از آنها پیشرفت کرد. ثانیا هزینه تولید در کشورهای توسعه یافته روز به روز در حال زیاد شدن است.

با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی ساخت سازه و قالب سازی در ایران، قیمت مناسب و کارایی بالای قالب ها و سازه ها، تعداد رو به بالایی از کشورهای صنعتی قصد خرید مقادیر بالایی از قالب ها و سازه های ساخته شده در ایران را دارند. به دلیل اینکه تعدادی از کشورهای در حال پیشرفت با زیربنای صنعتی ضعیف در تکنولوژی ضعیف هستند، مقدار سازه های پی وی سی تولید شده توسط آتها به مراتب بیش تر از تقاضای بازار بین المللی است. بنابراین تقاضای سازه ی پی وی سی بیش تر از عرضه است که برای پاسخگویی به خواسته های داخلی کشورها را به واردات قالب ها و سازه های پی وی سی وادار می سازد. اگرچه بسیاری از کشورها تمایل به خرید سازه های با کیفیت بالا از دیگر کشورهای پیشرفته را دارند، قیمت سازه ها در ایران به اندازه ای رقابت آمیز است که سازه های ساخت ایران جای زیادی را در بازار به خود اختصاص داده است.

به اشتراک بگذارید: