سنگ روشویی کد 9070

تولید کابینت روشویی سلطنتی با استفاده از یراق آلات سلطنتی و سنگ روشویی سلطنتی می‌تواند تاثیر بسزایی در محصول نهایی تولید شده داشته باشد; انواع مختلف سنگ روشویی سلطنتی در تولید کابینت روشویی و کابینت سرویس های بهداشتی استفاده گسترده ای دارد; سنگ روشویی کد 9070 نمونه ای از سنگ روشویی های سلطنتی موجود در فروشگاه کاراکابین است; که یکی از نمونه سنگ روشویی های شیک و زیبا محسوب میشود.

سنگ روشویی کد 970 به رنگ سفید است که بر روی بدنه آن گل هایی و نقوشی به رنگ طلائی وجود دارد; ترکیب رنگ سفید و طلائی باعث زیبایی دوچندان این محصول شده است; و در صورتی که رنگ کابینت متناسب با این رنگ انتخاب و رنگ آمیزی شود کل محصول تولید شده شیک و زیبایی خواهد بود.

سنگ روشویی کد 9070 وزنی حدود 10 کیلوگرم دارد و محل قرار گیری شیر آب بر روی آن تعبیه شده است و همچنین ابعاد این سنگ به شرح زیر است:

طول: 68 سانتیمتر

عرض: 46 سانتیمتر

ارتفاع: 15 سانتیمتر

این سنگ روشویی با قیمت متناسب و مقرون به صرفه در فروشگاه کاراکابین قابل خرید است.

مشخصات عمومی سنگ روشویی

سنگ های روشویی عموما از سرامیک و با جنس بدنه کائولن ساخته می‌شوند; و لعاب استفاده شده در این سنگ ها از نوع لعاب کوره ای است; که به نام کوتینگ کوره ای نیز شناخته می‌شود; این لعاب در دمای 500 درجه سانتیگراد پخته میشود; این دمای بالا باعث افزایش مقاومت بدنه محصول در برابر خط و خش و همچنین افزایش مقاومت در برابر مواد شوینده، شیمیایی و نفتی می‌گردد; لعاب کوره ای (کوتینگ کوره‌ای) علاوه بر موارد ذکر شده در بالا باعث درخشندگی و براقیت محصول نیز می‎‌شود.

گروه تولیدی کاراکابین انواع مدل های مختلف سنگ روشویی کابینت را جهت فروش عرضه می‌کند; این محصولات در بسته بندی های استاندارد و مقاومت بالا در برابر ضربه های احتمالی برای مصرف کنندگان گرامی در نقاط مختلف کشور ارسال میگردد; جهت اطلاع از قیمت محصول و نیز ثبت سفارش خرید می‌توانید با شماره تلگرام 09330927900 و یا شماره تلفن دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

کابینت روشویی سلطنتی با سنگ روشویی طلائی و سفید گروه تولیدی کاراکابین

ساخت کابینت سرویس های بهداشتی با استفاده از سنگ روشویی سلطنتی و شیک

سنگ روشویی سلطنتی، سنگ روشویی کابینت PVC، سنگ روشویی کابینت آشپزخانه، سنگ روشویی سرویس بهداشتی، سنگ روشویی، ساخت کابینت روشویی PVC ، ساخت کابینت آشپزخانه سلطنتی، آموزش ساخت کابینت پی وی سی، طراحی کابینت آشپزخانه و کابینت سرویس بهداشتی ، سنگ روشویی طلایی ، سنگ روشویی کابینت حمام و کابینت سرویس بهداشتی، ساخت کابینت روشویی PVC سلطنتی و کابینت آشپزخانه PVC با استفاده از یراق آلات مرغوب کاراکابین، کاراکابین نمانده توزیع انواع سنگ لوکس وارداتی برای تولید کابینت PVC درایران. ورق فومیزه PVC تاپکو برای تولید کابینت روشویی سلطنتی و کابینت PVC آشپزخانه . سنگ روشویی از جنس کائولن و با مقاومت بسیار بالا، سنگ روشویی رنگی و طلایی کابینت روشویی در درجه حرارت 900 درجه سانتیگراد پُخته شده و با مواد شیمیایی رنگ طلائی آن از بین نمی‌رود. تولید کابینت روشویی سلطنتی با استفاده از این سنگ روشویی ها منجر به تولید کابینت PVC شیک و زیبا می‌شود و می‌توانید انواع مختلف سنگ روشویی سلطنتی را از گروه تولیدی کاراکابین با قیمت مناسب خریداری نمایید.

به اشتراک بگذارید: