سر ستون PVC کد k04

استفاده از گل پی وی سی در ساخت کابینت های روشویی PVC به طور روز افزون در حال گسترش است. گل pvc به قطعاتی تزئینی با اشکال و نقوش اسلیمی و با جنس pvc اتلاق میشود. این گل بر روی درب، پیشانی، کنج، زیر درب و به صورت نوار درحاشیه‌های کابینت نصب می‌شود. گل پلاستیکی یا گل PVC ضد آب است. و با استفاده از چسبهای سیلیکون، چسب های دو جزئی ( چسب 123) و یا میخ های اسکا بر روی بدنه کابینت نصب می‌شود.

گل پی وی سی بلافاصله پس از نصب آماده رنگ آمیزی است. و مستلزم صرف زمان زیادی جهت آماده سازی سطح نیست. مگر در مواقعی که از میخ برای اتصال آن استفاده شده باشد. ( در این صورت با استفاده از مقداری بتونه سنگی و یا فوری ایرادات به وجود آمده در اسرع وقت قابل رفع است). گل PVC قابل انعطاف است و براحتی می‌توانید آن‌ را در سطوح منحنی نصب نمایید.

موارد مصرف گل پی وی سی

از جمله موارد مصرف گل PVC در دکوراسیون داخلی است. ترکیبات جذاب و زیبایی می‌توان با استفاده از این محصولات در اجرای دکورهای کلاسیک خلق نمود. همچنین گل پی وی سی در ساخت سرویس خواب، کابینت آشپزخانه، مبلمان و سایر وسایل چوبی دیگر کاربرد دارد. با نصب مدلهای مختلف گل پلاستیکی روی سطوح چوبی و ام دی اف خام و اجرای روکش وکیوم بر روی آنها درب های کابینتی زیبایی تولید می‌گردد.

یکی دیگر از کاربرد های گل PVC استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای گچ بری های سنتی است. سر ستون PVC کد k04 از نمونه این محصولات است. که مزایای زیادی نسبت به گچ بری دارد. از جمله مقاومت در برابر ضربه و نصب سریع و آسان، از مزایای گل PVC نسبت به گچ‌بری های سنتی است.

برای مشاهده محصولات ورق pvc فومیزه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات پایه ای بی اس (ABS) اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات یراق آلات کابینتی اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: