رنگ 21 پالادیوم

رنگ آمیزی کابینت PVC بخش نهایی در تولید آن به حساب می‌آید که شاید مهمترین بخش کار باشد; زیرا رنگ با کیفیت که داری جلا و براقیت لازم، پوشش، استحکام و … میباشد; جلوه ای خاص به کابینت های روشویی می‌بخشد; که در فروش محصولات تاثیر بسزایی دارد; استفاده از رنگ با کیفیت و مرغوب از نظر زمان و هزینه به نفع تولید کننده است; رنگ پالادیوم تنها رنگ پلی اورتان ( رنگ 21 ) در بازار است; که مخصوص کابینت روشویی و ورق‌های فومیزه PVC تولید شده است; فرمولاسیون رنگ پالادیوم به نحوی است که بالاترین چسبندگی را به سطح ورق فومیزه داشته باشد.

غلظت بالای رنگ پالادیوم برای تولید کنندگان بسیار مقرون به صرفه است; و به وسیله آن میتوان تعداد بیشتری از تولیدات را رنگ آمیزی کرد; همین طور رنگ 21 پالادیوم فاقد عیوب متداول در سایر رنگ های پلی اورتان موجود در بازار است; ; که از جمله میتوان به ماتی رنگ، پوست پرتقالی شدن و سوزنی شدن سطح رنگ اشاره کرد.

امروزه تعداد کثیری از مشتریان ما از رنگ پالادیوم در رنگ آمیزی کابینت های روشویی استفاده میکنند; که خوشبختانه رضایت بالایی از این رنگ داشته اند و تقاضا برای آن هر روز بیشتر می‌شود.

رنگ پالادیوم ساخت کشور امارات با فرمولاسیون پیشرفته است; و به جزء کابینت روشویی در رنگ آمیزی انواع سطوح چوبی از جمله مبلمان، میز های غذا خوری، سرویس خواب و نیز سطوح فلزی مانند انواع خودرو و … کاربرد دارد.

مقاومت بالای رنگ پالادیوم در برابر عوامل جوی از قبیل تابش نور خوشید، باد و باران و … سبب شده از این محصول برای رنگ آمیزی قطعات، ماشین آلات، سازه های چوبی و فلزی که در فضای آزاد قرار دارند استفاده شود; رنگ پالادیوم می‌بایست با نسبت 2 به 1 با هاردنر مخصوص این کمپانی مخلوط شود; که این هاردنر در بسته بندی یک لیتری عرضه میگردد; پس از ترکیب رنگ با هاردنر شما باید تا 30 دقیقه پاشش یا رنگ آمیزی را توسط قل‌مو یا پیستوله انجام دهید.

مشخصات عمومی رنگ پالادیوم

این رنگ در آزمایش با دستگاه براقیت سنج و تحت زاویه 60 درجه، عددی بالاتر از 100 را نشان می‌دهد.

زمان خشک شدن سطحی: مدت زمان لازم جهت خشک شدن سطحی این رنگ، 30 تا 45 دقیقه در دمای 25 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون است ; و یا اینکه مدت زمان 15 تا 20 دقیقه در دمای 80 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون.

زمان خشک شدن عمقی: مدت زمان لازم جهت خشک شدن عمقی این رنگ، 12 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون است; و یا اینکه مدت زمان 30 دقیقه در دمای 80 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون.

زمان خشک شدن کامل: مدت زمان لازم جهت خشک شدن کامل این رنگ 7 روز در دمای 25 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون است; و با اینکه مدت زمان 6 ساعت در دمای 80 درجه سانتیگراد و ضخامت 60 میکرون.

گروه تولیدی کاراکابین عاملیت پخش رنگ 21 پالادیوم آماده ارسال این محصول با حجم مورد نظر مشتری به تمام نقاط کشور می‌باشد; جهت اطلاع از قیمت محصول و نیز ثبت سفارش خرید می‌توانید با شماره تلگرام 09330927900 و یا شماره تلفن دفتر فروش تماس حاصل نمایید; کلیه رنگ های پالادیوم دارای ضمانت نامه و گواهی نامه کیفیت، از نهاد های اروپایی و بین المللی است.

لطفا جهت خرید با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۵۲۶۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید: