تضمین کیفیت کالا در کاراکابین

گارانتی ضمانت کالا

شرکت کاراکابین اصالت همۀ محصولات تولیدی و وارداتی خود را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که کاراکابین برای تامین کالاهای ارائه شده در وبسایت، از طریق تولید کنندگان داخلی اقدام به فروش می کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای خریداری شده دارای هولوگرام و برچسب معتبر است که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته.

ضمنا ذکر این نکته لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و وجود برند معتبر کاراکابین بر روی محصولات کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و به دلایل هزینه های پایین تر در این کشور تولید شده‌اند.

کلیه کالاهایی که در سایت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو کاراکبین اصل بودن همه محصولات موجود در سایت را تضمین می‌کند.

شرکت کاراکابین اصالت همۀ محصولات تولیدی و وارداتی خود را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که کاراکابین برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، از طریق تولید کنندگان داخلی اقدام می کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته را از کاراکابین خریداری می‌کنند. ضمنا این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند. کلیه کالاهایی که در سایت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است کاراکبین اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

به اشتراک بگذارید: